Teknoloji

HP bağımsız Z 3D Kamerasını tanıttı !

Özel dokunmatik içerik oluşturma için çift dokunuşlu yüzeyler ve daha çok avantajlar sunan HP’nin, Sprout 3D workstation tanıtımı, bazı insanlar için hoş bir anahtar teslimi çözümü gibi görünmekte.

Peki Z 3D kamera nedir?

HP‘nin ilk monitörü monte 3D / 2D kamera tasarımıdır. Aşağı doğru bakan zero-footprint kamerası, 3D nesneleri, 2D belgeleri yakalamak, sayısallaştırmak ve videoyu çekmek için ekrana bağlanır.

Cihaz monitörün üst kısmına konumlanır. HP Z 3D Kamera, maliyetinin altı katı kadar kendi çalışma alanını gerektiren geniş bir AIO ünitesi olan mevcut HP Sprout Pro‘nun aksine, hızlı bir şekilde yakalama özelliklerine ve evde çalışabilme yeteneğine sahip.

Cihaz, 4.5 “x 8.7” x 5 ” ölçülerinde, 500 gr ağırlığındadır ve düz bir yüzeye sahip monitörlerin arkasına monte edilebilir. Montaj için mekanizması monitöre takıldığında, Z3D kameranın kendisi mıknatıslı bir pin ile bağlandığı için kolayca çıkarılabilir. Z 3D kamera ile birlikte üç adet pin (diğer bilgisayarlara monte etmek için) ve bir Tarama matı dahildir.

Kamera 3D SLAM tarama teknolojisini kullanıyor ve nesne döndürüldüğünde elleri otomatik olarak kaldırıyor.

14MP 2D yakalamaları tarayabiliyor, yüksek çözünürlüklü 3D doku taramalarını yapıbiliyor ve sonra 3D taramalarını PowerPoint 3D veya Paint 3D ye direkt olarak aktarabilirsiniz.

En güncel HP Z ve E serisi monitörlerle uyumludur. Güç ihtiyaçları ve veri iletimi için iki adet USB Tipi bağlantı noktası kullanılıyor.

Fiyatının yaklaşık olarak 600$ civarlarında olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: