inceleme

2018 Porsche 911 Carrera GTS İncelemesi

Zevkli görseller

GTS’in görsel tasarımını yükseltmek için Sport Design ön şeritleri, dış aynalar, daha geniş arka gövde ve siyah rozetler yer alıyor.

 Turbo S’den ödünç alınan siyah 20-inç merkez kilitleme dövme alüminyum jantlar da GTS’de geliyor ve test aracımız beyaz boya karşısında çok iyi kontrast oluşturuyor.

 Değişiklikler kötü değil, ancak bu seriye biraz daha güzel bir tarz getirmek için yeterli.

İçeride direksiyon, kaydırıcı ve eldiven bölmesi kapısını kaplayan Alcantara var ve fırçalanmış siyah alüminyum kaplama en iyi bir ölçüde dağıtılmış.

Porsche’nin web sitesinde 911’i yapılandırmak için şimdiye kadar harcanan zamanı herkes için, renkli emniyet kemerleri deri kaplı direksiyon kolonları ve  kapaklarına kadar değiştirmiş olduğu akıl almaz seçenekleri  var.

 Canlandırıcı olarak, bu araç, sadece ısıtmalı ön koltuklar ve otomatik karartmalı aynalar iç eklentilerle gelmiş durumda.

Bir sürü ekstralar olmadan GTS kabin nasıl olur ?

 Konforlu ve destekleyici deri spor koltukları ve kaliteli malzemeler de dahil olmak üzere, ön yolcular için yeterli alana sahip olan alan hâlâ güzel duruyor.

 GT modellerinin aksine, arka koltuklar hala yerli yerinde, ancak el çantaları ve benzeri ürünler için belkide kısa gezilerde çocuklar için en iyisi diyebiliriz.

 

Teknoloji temelleri

Teknolojiye gelince, GTS Premium’dan  ne bekleyebiliriz.

 Infotainment, navigasyon, uydu radyo, Bluetooth, Wi-Fi özelliklerini ve sekiz hoparlörlü ses sistemini kontrol eden duyarlı ve net görünümlü 7 inç dokunmatik ekran 

Menüler üzerinden çalışma, doğallaştırılmış gibi; ekranın altındaki fiziksel düğmeler her yere hızlıca gitmeniz için tasarlanmış.

ön tarafında, bir arka görüş kamerası ve ön ve arka park sensörleri standart olarak gelirken, kör nokta izleme ve uyarlanabilir seyir kontrolü sipariş sırasında ilave olarak satın alabilirsiniz.

 

Her yerde daha fazla performans

Bir 911 olmanın en önemli yönü, nasıl gittiğidir. 

Neyse ki GTS, daha güçlü hızlanma ve uyarlanabilir süspansiyon sayesinde, herhangi bir ortamdan etkilenmiyor.

 Arka monteli 3.0 litrelik çift turboşarjlı altı silindirli itici 450 beygir gücüne ve 405 pound ayağı tork itmeye yardımcı olmak için daha büyük turbolarla çalışıyor

Yedi kademeli çift kavramalı şanzıman ile, GTS 3,5 saniyede 60 mil / saat ve 192 mil / saat hızla fırtınalar oluşturuyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: