Teknoloji

Yves Béhar’dan zarif bir tasarım daha Hive View kamera !

Agustos Akıllı Kilidi ve Kavisli Samsung TV gibi zarif tasarımlar ile tanınan Yves Béhar, tasarımcılığını The Hive‘in yeni kamerasında konuşturdu.

Hive View, 130 derecelik görüntü, manuel pan-tilt kontrolü ve hareket-sesi algıladığında akıllı telefonunuza uyarılar gönderme becerisine sahip küçük bir çıkarılabilir manyetik kameradır.

Hive View,

Hassasiyet ayarlarınıza uygun hareket veya ses algıladığında direkt olarak kayıt işlemine başlar.

Bir algıdan sonra, hem iOS hem de Android‘deki Hive uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuza bildirim gönderir. Kullanıcılar istedikleri zaman Full HD olarak canlı akışları kontrol edebilir ve son 24 saatte çekilen videoları tekrardan oynatabilir. Köpek veya Kedi gibi ev içinde dolanan evcil hayvanlarınız varsa, Hive onları tanıyacak kadar akıllıdır ve bu uyarıları filtrelemektedir. Ayrıca, karanlıkta 4.8 metre kadar bir mesafeyi görebilirsiniz.Kameranın her zaman odanızı veya bir yeri izlemesini istemiyorsanız belirli zaman aralıklarında devredışı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kameranın küpü, platformdan ayrı olarak 56mm boyutlara sahiptir ve içindeki pil sayesinde 1 saat kadar çalışabilir.

Akıllı evler son zamanlarda popüler durumda iken gelişen akıllı teknolojinin (özellikle güvenlik açısından) çoğunlukla akıllı evlere yönelik değiştiğini görüyoruz.

Yakın zaman içerisinde Akıllı ev teknolojisi Akıllı telefon veya diğer teknolojik gelişmelerden daha çok ilgi çekecek gibi duruyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: