Kripto Paralar

Sonm (SNM) Coin nedir?

Sonm (SNM) Coin:

Sonm, Elinizde bulunan düşük maliyetli ancak süper bir Bilgisayarı veyahut Akıllı telefonu, mobil uygulama barındırma, video görüntüleme ve DNA analizi gibi pek çok alanda genel amaçlı olarak kullanmak için tasarlanmıştır. Dünyanın neresinde olursanız olun Sonm Ağına katılmanız mümkündür.Sonm Nasıl işler?

Sonm, Ethereum blok zinciri tarafından destekleniyor ve evrensel, süper donanımlı bir server’dir.

Sonm Serveri şu anlık:

Site barındırma

Uygulama barındırma

Bilimsel araştırma ve hesaplamalar

Oyun sunucuları ( Quake, CS )

Video akışı, bekleme ve kesinti olmadan ( Netflix, HBO )

Video gösterimi etkin ve düşük maliyetli

gibi hizmetleri sunmaktadır.

Sonm Madencileri, dünyanın herhangi bir yerinden Bilgisayar veya Akıllı telefonlarından sis ağına katılarak Sonm Uygulama Havuzu aracılığıyla eşler arası bilgi işlem gücü satabilir ve bu sayede Sonm madenciliği yapabilirler.


Geleceği var mı? Konusuna şöyle girelim.

Sonm evrensel olarak bir server desteği sağladığı için dünya çapında büyük firmalar ile işbirliği yapmakta ve bu sayede değerine değer katmaya devam etmekte. Kripto para borsasına girdikten sonra değer kaybetmiş ve değer kaybetmiş olsalar da belirli bir seviyenin altına hiç düşmediler.

Hacminin düşük seyretmesinin sebebi sadık yatırımcılarının olmaması durumudur. Ancak madenciliğinin yapılıyor olması, orta ve uzun vadeli yatırımlar için kazandırma olasılığı en yüksek olan kripto paralar arasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: