Kripto Paralar

Etherparty (FUEL) Coin nedir?

 

Kripto paralardan bir yenisi daha, Etherparty Coin, geleceği var mı Bitcoin gibi gelişir mi?

Bu sorularınızı yazımızın devamında anlatalım.


Son yıllarda ülkemiz ve dünya genelinde Kripto paralar adeta en popüler yatırımlar haline dönüştü.Bitcoin, Ethereum ve Lite Coin gibi büyük yatırımlar, daha yeni başlayan küçük yatırımcıların pek ilgisini çekmiyor. Durum böyle iken, ileri yönelik yatırım yapmak isteyen yatırımcılar sayesinde Altcoin arayışları ortaya çıktı ve hızlandı. Eğer bir gün Coin yatırımı yapacaksanız, Altcoinler hakkındaki makalelerimizde tüm bilgilerini size vermek istiyoruz.


Etherparty (FUEL) Coin:

Kripto Paralar arasında en büyük farkı dünyanın ilk tam dağıtımlı merkezi olmayan kripto parası olması. Entegrasyon için çok hızlı olmasından yanısıra küresel olarak neredeyse ücretsiz ödeme çözümleri sunuyor. Kısaltmasından da anlayacağınız üzere, Etherparty Coin, kendisini, diğer kripto paraları besleyen bir yakıt gibi görüyor.

Bilişim dünyasının birçok önemli ismi şirketin kadrosunda  bulunuyor, bu da temellerini sağlam attıklarını ve uzun süre sorun yaşamayacaklarını gösteriyor

Geleceği var mı? sorunuzu bir önceki cümlemiz cevaplamıştır diye düşünüyoruz. Kripto paralar arasında bu sıralar yatırımcıların en çok rahavet ettiği Coinler arasında yer alıyor. Ancak bir konuda dikkat etmeniz lazım, her ne kadar geleceği olsa ve temelleri sağlam olsa da, adetli alımların çok olduğu kripto paralarda çekilen yatırımcılar büyük değer kayıplarına yol açabilir.

Bize göre, Orta vadeli bir süre içinde sağlam kazanç sağlayıp doyum noktasına ulaşınca elinizden çıkartmanız gereken bir paradır.


Diğer Kripto paralar hakkında daha fazla bilgi almak için Kripto Paralar kategorimize göz atabilirsiniz.

Kaynak | Teknobur

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: