Oyun

Assassin’s Creed Unity Xbox One Sadece 3 TL !

 

Aman diyelim bu fırsat kaçmaz !

2007’den beri oyun piyasası içinde olup toplamda 15 farklı serisi üretilip satılan Assassin’s Creed serisinin Xbox One ile uyumlu Assassin’s Creed Unity dev bir indirimde.CDkeys üzerinde adeta devrim gibi bir indirim ile satışa sunulan Assassin’s Creed Unity‘nin indiriminin ne zaman biteceği ve Stokta daha ne kadar ürün kaldığı bilinmiyor o yüzden almayı düşünüyor iseniz 2.kez düşünmeden direkt olarak alın deriz.

Oyunu satın alma penceresine gitmek için Assassin’s Creed Unity bağlantısına tıklayın.


Oyunun Hikayesi:

Paris, 1789. Fransız Devrimi bir zamanlar görkemli bir şehri terör ve kaos ortamına dönüştürür. Arnavut kaldırımlı sokakları, baskıcı bir aristokrasiye karşı direnmeye cesaret eden halkın kanıyla kırmızı renkte oynuyor. Yine de ulus kendini parçalarken Arno adında bir genç Devrimin arkasındaki gerçek güçleri ortaya çıkarmak için olağanüstü bir yolculuğa çıkar. Onun peşinde onu bir ulusun kaderi için acımasız bir mücadelenin ortasına atacak ve onu gerçek bir Usta Assassine dönüştürecek.

Assassin’s Creed Unity, yeni nesil Anvil motoruyla güçlendirilen yeni bölüm, yeni nesil için yerden yeniden inşa edildi. Bastille’nin fırtınasından Kral XVI. Louis’in infazına kadar, Fransız Devrimi’ni daha önce hiç olmadığı şekilde yaşayın ve Fransa halkının tamamen yeni bir kader kazması için yardım edin.


CDkeys güvenilir mi? Değil mi? gibi sorular soran arkadaşlar içinde, Oyunu satın alır almaz Oyun için Key‘i anında alıyorsunuz ve uPlay hesabınızdan etkinleştiriyorsunuz.

Yılbaşı İndirimleri altında birçok oyun çok ucuz fiyata CDkeys üzerinde satılıyor durumda, diğer oyunlara da bakmak için CDkey bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Oyunu satın alma veya etkinleştirme konusunda sorun yaşarsanız destek@teknojistan.com veya yorum bölümünden bize ulaşın.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: