Oyun

Bir oyun daha ne kadar Mükemmel olabilir? – World of Tanks 1.0 !

 

2008‘den beri Oyun piyasası içinde olan ve bize göre en çok ve kaliteli gelişmeye imza atan World of Tanks oyunu, Wargaming şirketinin 3 Büyük oyunundan sadece 1 tanesi.


Geçtiğimiz Golden Joystick ödüllerinde Oynayış açısından yine 1. Olarak seçilen World of Tanks, 3. kez Golden Joystick ödülüne sahip oldu.


Şimdi ise WoT hakkında yeni bir gelişme ile karşınızdayız.

Daha önce Sandbox sunucusunda oyuna gelecek bütün değişiklikleri (HD Haritalar, Havok oyun Motoru, Yeni Grafik ve Geliştirilmiş efektler) kullanıcısı ile paylaşan Wargaming, Youtube hesabından yayınladığı videoda 2018 Mart ayında büyük bir güncelleme sunacağının haberini verdi.


10.0 sürümü olarak yayınlanacak güncelleme, Şirketin oyunun grafik motorunu baştan yazdığı ve bu gelişmenin kendileri adına bir milat olarak gördükleri için sürüm numarasını 1.0 olarak değerlendiriyorlar.

Aslında Havok oyun motoru 2012 yılından beri vaat edilen bir güncellemeydi ancak Şirket her oyuncunun sisteminin kaldıramayacağını düşündüğü için tüm gelişmeleri tam stabil hale getirene kadar güncellemeleri yayınlamadı.

Fakat şu anda Wargaming şirketi güncellemeyi yayınlamak adına neredeyse bütün stabilizeleri halletmiş durumda.

Video’yu izleyince, “Bu grafikleri bu gelişmeleri benim bilgisayarım asla kaldırmaz” gibi söylemleri içinizden geçirmenize gerek yok çünkü Şirket oyunun stabilizesi konusunda o kadar kusursuz çalışmış ki, FPS değeriniz normal FPS değerinden Maximum olarak 10 FPS aşağıya düşecektir.

Ayrıca Wargaming şirketinin ürettiği enCore adlı uygulama ile bilgisayarınızın yeni gelecek olan güncellemeye yeterli performans sağlayıp sağlamayacağını test etmeniz mümkün.

enCore uygulamasına ulaşmak için tıklayın: enCore


World of Tanks 2018 Mart ayında gelecek 1.0 güncellemesinin içerdiği değişiklikleri size şu şekilde listeleyelim.

  • Yeni HD Haritalar
  • Yeniden yazılmış oyun grafik motoru

Bu sayede oyun içinde grafiksel ve oynayış açısından çok büyük değişiklikler gelecek.

  • Değiştirilmiş ve Gelişmiş Grafik-Efektler

Yeni grafikler ile beraber oyun artık daha gerçekçi atmosfere ve oynayışa sahip

  • Havok oyun motoru
  • Yeniden işlenmiş su motoru

1.0 Güncellemesinin tüm detaylarını World of Tanks resmi sayfasından okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: