Mobil

Moto Z2 Force Android 8.0 Güncellemesi Aldı !

 

Android 8.0 Oreo güncellemesi ile süslenen Akıllı telefonlar arasına bir yenisi daha eklendi.

Moto Z2 Force, bugün sabah saatleri itibari ile Android Oreo 8.0 güncellemesini aldı. Ancak her zaman olduğu gibi her kullanıcı şu anda Oreo güncellemesine sahip değildir, birkaç gün içerisinde tüm Moto Z2 Force kullanıcılarının güncellemesi kendilerine ulaşacaktır. (En azından öyle umuyoruz, bu durum 1 haftaya kadar da çıkabilir)Moto Z2‘nin alacağı Oreo güncellemesi, Kasım ayında Brezilya‘da bazı çarpıklıklar ve hatalardan dolayı test yapılan sürüm. Umarız bütün sorun ve çarpıklıklar giderilmiş şekilde bir güncelleme yayınlanmıştır.

Güncelleme sonrası şifre dolapları, bildirim kanalları, uyarlanabilir simgeler, arka plan görevlerinin daha iyi yönetimi, yeni emojiler ve daha fazlası için yeni Otomatik Doldurma API’sına erişim sağlamak gibi pek çok yeni özellik sizleri bekliyor.

 

Ayrıca;

Uygulamaların daha hızlı ve daha pürüzsüz çalışacağını, ana ekranlardaki simgelerin okunmamış rozetleri olacağını ve “uygulamaları başlattığınızı veya vurgulanan metne dayalı olarak işlem yapabileceğiniz bilgileri ise şu anlık aktarılan ve elimize geçen bilgiler arasında.


Verizon, daha fazla ayrıntı sunduğunda yazımızı güncelleyeceğiz. Takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: