Mobil

Razer, Telefonuna önemli bir Kamera güncellemesi veriyor

 

Razer, ilk kez Razer Phone telefonunu duyurduğunda ortaya nasıl birşey çıkabileceği hakkında pek birşey bilmiyorduk. Sonuçlar vasat da olabilirdi İyi de.

Ancak telefon ilk görüntülendiğinde  5.7-inç, UHD ekran(Nadir bir 120Hz yenileme hızı), yüksek-kaliteli ses ve muazzam derece Batarya kapasitesi ile iyinin de üstünde bir telefon ile piyasaya giriş yaptı.Ancak kamera ile ilgili küçükte olsa bazı sorunları vardı.

Razer, tarafına iletilen kamera konusundaki şikayetleri neyseki çabuk farkederek, kullanıcıları refaha sokacak bir güncelleme yayınlamak için girişime başladı. Yayımlanan kamera güncellemesine baktığımızda kullanıcıların şikayetlerininKameranın, keskin renkler, daha net gölgeler, “gelişmiş resim kalitesi” ve titreşim engelleme konusunda daha fazla hassasiyet olduğunu söyleyebiliriz.

 

Gelen güncellemede ek olarak;

Kamerayı düşük ışık koşullarında ve HDR modunda kullanırken şu an 2x zoom butonu ve “gelişmiş obtüratör hızı” bulunuyor.

Bu güncelleme sonrasında gelen bir Facebook yazısında:

Şirketin bir kamera uygulaması getirmek için bir başka güncelleştirme vaat ediyor. Bu güncelleme ile birlikte diğer şirketlerin Amiral Gemisi telefonlarına eş bir kamera performansı da vaatlerin arasında yer alıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: