inceleme

Sondors 3 Tekerlekli Araç

3Tekerlekli Sondors-2019

 

$ 10.000 fiyat etiketi hedefleyen üç tekerlekli bir elektrikli araç sizce nasıl olabilir? 

Sondors EV’nin üç tekerlekli aracı 2019 da alıcılarıyla buluşacak.

Sondors, çoğunlukla elektrikli bisiklet serisi ile biliniyor ve bu elektrikli bisiklet, 2015’te bisikletler için çok sayıda crowdfunding kampanyasından sonra başlatıldı.

Sondors büyük bir oranda indie üretiminden geçtikten sonra, EV pazarına sıçramaya hazır olduğuna karar verdikten sonra

Şirket Sondors Electric Car Company kurarak Bir prototip yaratmak için yapılan bir kampanya sayesinde 1 milyon dolar topladı – bu prototip için altı ila yedi aylık önemli bir derecede gelişme ve yol katetdi.Bu şirketin şimdiye kadar üretmiş olduğu ilk EV prototibi olduğundan, 25 mil hızla sınırlandırıldı.

Aslında fütüristik bir havaya sahip olan bir şeyle karşılaşmak nadirdir.

koltukları süsleyen kırmızı dikişler.

Direksiyon simidinin arkasındaki çizgi üzerinde küçük bir LED ekran var.

Sondors bize iç mekan özelliklerinin son yerleşiminin ve tasarımının üretim aracında değişebileceğini hatırlattı ancak bir prototip için genel bir izlenimin rahatça, iyi düşünülmüş ve makul bir 10.000 ABD doları temel modelde gerçekleştirilebileceğini hissettirdi.

Bu aslında madalyonun ön yüzü, diğer yüzünde bir çok şey var. (AC, elektrikli camlar, stereo) ve (dikiz aynası, ön gövde saklama alanı).

Temel üretim modeli için temel spesifik hedefler için bazı makul hedefler var: Bir 33-kWh pil kullanarak şarj başına 75-100 mil, 6.2 saniyede 0-60 mil ve 1,800 libre ağırlığındaki bir başlangıç ​​aralığı var.

Ne yazık ki, tipik elektrikli otomobillerle aynı güçte değil – üretim modeli 170 beygir gücü ve 323 pound-feet tork olmasına rağmen şu anda prototip olan tek arka tekerlek elektrikli motor sondorsta.

Motorun, EV’in arka tarafında yer aldığını bilmek çok şaşırtıcı  Bu ilk prototip olmasına rağmen, Sondors EV, güzel, sağa dönüş sağlama yeteneğine sahip. 

Sondors, potansiyel yatırımcıları hem üretim modeli crowdfunding’in gayreti hem de seri üretim planları için ilham verdiği en akıllıca planlardan biri aslında geceden sabaha kadar standart bir 110 voltluk veya 220 voltluk prize takılınca oldukça düşük faturalarla bu araç bir gün boyunca işlerinizi halletmeniz için sizi taşıyacaktır 

 

Değerli okurumuz Sondors Motor’un 3 Tekerlekli Aracı hakkında ne düşünüyorsunuz bize yorumlardan bildirebilirsiniz.

Teknojistan ailesi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: