GenelTeknoloji

Microsoft Launcher 10 milyon indirmeyi aştı..

Microsoft launcher 10 milyondan fazla kez indirilmiş durumda

Microsoft launcher iki ay sonra oldukça büyük bir dönüm noktasına gelerek 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı.

Android’e giden yolda yeni bir Microsoft uygulaması olan Microsoft Edge ise bir milyon indirme sayısıyla kendi yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor.

Microsoft’un 2015 yılında satın aldığı bir başlatıcısı olan Arrow Launcher’ın evrimleşmesi ile Microsoft Launcher, Android kullanıcılarının telefonlarının çalışma biçimini özelleştirmelerinin bir yolunu sunuyor.Simgeler, uygulama çekmecesi ve diğer özelliklerini ayarlamak için günlük Bing duvar kağıtları ve ayarlarına ek olarak, Microsoft Başlatıcısı, haber ilgi alanlarınıza, son etkinliklerinize, en sevdiğiniz insanlara ve daha fazlasına göre hazırlanmış hızlı bir şekilde erişilebilir bir içerik  içerir.

Android için Microsoft Edge gibi benzer bir temayı takiben, Microsoft Başlatıcısı PC’nizde fotoğraf ve belgelerle birlikte kaldığınız yerden hızla çıkmak için “PC’ye Devam Et” işlevini de içeriyor.

Nova Launcher veya Action Launcher gibi diğerleri kadar kişiselleştirilemese de , Microsoft Launcher, özellikle de Windows telefonunlarindan androide gelenler için kontrol etmeye değer.

Ve yeni özelliklerin beta sürecine gelmekte  nelerin geldiğini görmek istiyorsanız, beta launcher özelliklerine sahip olan Microsoft Başlatıcısı beta sürümünü test etmek için linkteki haberimizden ulaşabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: