GenelincelemeTeknoloji

Amazon Echo Look

Amazon Echo Look sayesinde ne giymeniz gerektiği  sorunu ortadan kalkacak..

Yerleşik bir akıllı hoparlöre sahip fotoğraf ve video kamera sistemi
Amazon’un sosyal paylaşım ağı olan Spark ile çalışacak.

Amazon Echo Look 2017 yazında piyasaya çıktığında, online perakende 200 $ ‘lık akıllı hoparlörünü giyim konusuna önem veren insanlar için bir koç olarak tanıttı.

 Şimdi, moda tavsiyecilerinin bir kısmını satın almak istiyor.

Alexa dijital asistanı ve bir fotoğraf makinesini içeren Echo Look, giydiğiniz nesneleri yakalamak için tam vücut hatlarınızı kullanır ve iki kıyafet arasında karar vermenize yardımcı olacak geribildirim sağlar.

 Echo Look uygulaması, “moda uzmanlarının tavsiyesiyle makine öğrenme algoritmalarına” dayalı moda tavsiyeleriyle dolup taştı.

 Pazartesi günü Amazon , Echo Look sahiplerine, cihazın uygulamanın Amazon’un bu yılın başında alışveriş yapanlar için oluşturduğu Instagram benzeri bir sosyal ağ olan Amazon Spark’a bağlanacağına dair bir bildirim gönderdi ; böylece diğer kullanıcılara neyi giymeniz gerektiğini anlık sorabilirsiniz. Eklenen entegrasyon yalnızca Echo Look’un iOS uygulamasında çalışacak.

Yeni özellik, aslında Echo Look’de bulunan Stil Kontrol özelliğinden çok farklı değil.

 Echo Look ile çektiğiniz farklı kıyafetler arasından kendinizden iki fotoğraf seçin.

 Ancak, resimlerinizi Amazon’a göndermek yerine Amazon kullanıcı adınız altında Spark’a gönderebilir ve topluluk üyelerine, “Hangi kıyafet ile daha iyi gözüküyorum?” Gibi giydiğiniz şey hakkında belirli bir soru sorabilir. Böylece,  geri bildirim aldığınızda daha rahat kıyafet seçebilirsiniz.

Amazon, Echo Look kullanıcılarına, ”Spark’tan yardım isteyen kullanıcıların sevdiği diğer kıyafetlerinden yararlanmanın  en iyi yol olduğunu söyledi.”

Değerli okurumuz Amazon Echo look hakkında ne düşünüyorsunuz sizde kullanırmıydınız yada kullanıyorsanız bize yorumlardan bildirebilirsiniz.

Teknojistan ailesi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: