DonanımTeknoloji

AMD RADEON SOFTWARE ADRENALİN EDITIONI KULLANIMA AÇTI

AMD, Radeon serisi ekran kartına sahip kullanıcılar için yeni bir yazılımı daha kullanıma sunuldu.

Bilgisayarınızda Radeon ekran kartı varsa AMD , Radeon  yazılımını güncelleyerek ekran kartından faydalanmak ve performans arttırmak için beklememelisiniz. Radeon Software Adrenalin Edition olarak adlandırılan bu yazılım güncellemesi, ekran kartı performansını ve daha fazlasını içerisinde barındırıyor.

Adrenalin Edition güncellemesindeki en büyük yeniliklerden bir tanesi oyun performansını takip edebileceğiniz alana sahip olması. Yazılımın içerisinde daha önceden bulunan AMD ReLive’a da sohbet özelliği bu güncelleme ile beraber geldi

Örneğin: Facebook, Twitch, Mixer ve You Tube desteği ile beraber artık yayın yaptığınız platformlardaki sohbet alanlarından gelen mesajlara anında ve hızlı bir şekilde erişebiliyor olacaksınız.

AMD, bu güncelleme ile güç tasarrufu bölümününde  bir kısmını elden geçiriyor.  AMDnin güç tasarrufu için oluşturulan Radeon Chill adlı yazılım bugünden sonra Vulkan API’yi kullanan DirectX 9 , 10 , 11  ve  12 tabanlı oyunlarda daha aktif olarak çalışıyor olacak . Radeon Watt Man ile ise kullanıcıların özel ekran kartı profillerini kaydedebilerek buradan profiller arasında tercihler’dede bulunabileceksiniz.

Son yıllarda sürücülerinin başarılarıyla öne çıkan AMD, Crimson Edition ile şimdiye kadarki en yüksek kullanıcı memnuniyetiyle karşılaştı. Crimson ReLive Edition ile ise 12 ay boyunca kullanıcı memnuniyetini yüzde 90  gib bir oran ile dikkat çekmeyi başardı.Extra olarak şirket, 70 adet yazılım yayınladıklarını ve 75 adet oyun için çıkış desteği sunduklarının anlatıyor. Ayrıca, bunların 50’sinden fazlası gelişmiş bazı özellikler sağlıyorken son 3 yılda ise 250 milyondan fazla kez indirilmiş durumda

 

 

Değerli okurumuz Amd readon sofware adrenalin edition ile ilgili Siz ne düşünüyorsunuz eleştirilerinizi yorumlarınızı bekliyoruz.

Teknojistan ailesi…

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: