Teknoloji

Dünyanın En Dayanıklı Telefonu !

Kısa süre önce imal edilen ve mükemmel dayanıklılığı ile dikkat çeken o telefon..

Bu habere kadar pek çok metal plastik vb. türü maddeden telefon imal edildi, ancak hiçbiri Turing Phone kadar ilgi çekici olamadı.

Akıllı telefon pazarlarında hiçbir telefon uzun süre veya çok dayanıklı olarak kayda geçmiyor ve üretilmiyor. Bunun sebebininde kılıf satışı olduğu söylenebilir. Pek farkedilmesede pek çok firma bu kılıf satışından baya yüksek oranda gelir elde ediyor.

Kısa zaman önce ortaya çıkmış olan Turing Phone bu düşüncenin aksine, uzun süre ve mükemmel dayanıklı bir telefon olarak üretildi.

Turing Robotic Industries CEO’su S. Chao’nun düşüncesine göre birçok firmanın geleneksek üretim yöntemi tekniklerinden daha az atık ortaya çıkaran Liquidmorphium oldukça’da çevreci.

Liquidmorphium, Çelik ve Titanyumdan daha dayanıklı ve bu dayanıklılık ile Turing Phone’un dünyanın en dayanıklı telefonu olmasını sağlıyor. Ve Turing Phone yaklaşık olarak Lg G3 seviyesinde bir telefon.

Turing Phone’nin özellikleri;

5.5 inç Full HD ekran,
13Mp arka 8Mp ön kamera,
2.5 Ghz Qualcomm SnapDragon 801 işlemci sistemi,
3GB Ram,
3000mAh Batarya,
16, 64 ve 128 GB depolama seçenekleri.

Turing Phone, 10 Ağustos tarihinde satışa çıkacak. 16 GB seçeneğinin fiyatı henüz belli olmamakla beraber, 64 GB 740$ 128 GB ise 870$ olarak satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: