Mobil

LG G7 olduğu iddia edilen bazı sızıntılar internette dolaşıyor !

LG, G serisini G6′dan sonra keseceğini ve artık başka bir seri başlatacağını söylemiş olsa da, G7 ile ilgili haberler, sızıntılar ve açıklamalar olayları karma karışık bir hale getirdi.

Şu andaki sızıntılara göre (eğer kesin ise) LG G7 modelini üretecek ancak G8 gelir mi gelmez mi oralara karışmıyoruz.

G7 modelinin Nisan veya Mayıs aylarında satışa çıkması bekleniyor. G6 modeline göre daha ince üst ve alt çerçeveye sahip ve kenar çerçeveler neredeyse yok denecek şekilde tasarlanmış (Ancak bu bilgiler sadece şimdiki sızıntıya göre ilerleyen zamanda bilgiler değişebilir)

LG G6′ya göre daha yüksek bir ekran-gövde oranına sahip olacak gibi görünüyor. 18 : 9 ölçeğinde ekrana sahip olup 2 adet ön kameraya sahip olacak.

Resimden göreceğiniz üzere sol tarafta 2 adet ses düğmesi bulunuyor, güç düğmesi ise muhtemelen arka kapak kısmında bulunacak.

Eğer LG, G7 modelini 2018 yılının 2. çeyreğinde piyasaya sürecek olursa, büyük bir ihtimalle 4.0 Hızlı yükleme ve Snapdragon 845 ile donatılacaktır.

Elimize ulaşan sızıntılar şu anlık bu verilere sahip, ancak ilerleyen zamanlarda yeni sızıntılardan sizleri haberdar edeceğiz. Takipte kalın.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: