Mobil

Samsung’dan önce Esnek Ekranlı ilk telefon “Doogee V”

Üstelik, Ekran parmak izi okuyucusu entegre şekilde..

2018’de çıkacak olan olağandışı telefonlar arasında Doogee V, en iyilere aday olabilecek potansiyelde görünüyor.

Esnek ekran patenti ve vaatleri Samsung cephesinden ne kadar gelse de, ortada bir işlev göremedik, ancak Doogee, esnek ekranlı telefonunun görüntüleri yayınlanmaya başlandı bile.

Esnek ekranından yanı sıra, bir de ekrana gömülü parmak izi okuyucunun bulunması, Doogee V‘i adeta mükemmel bir tasarıya dönüştürüyor.

Esnek ekran modeli için henüz bir esnek telefon modeli yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi yok, ancak ekranı sert ve esnemez bir kalıbının içerisine sıkıştıracaklarını düşünmüyoruz. Yakın zaman içerisinde tam model hakkında sızıntılar gelecektir.

Bükülebilir ekranlı Doogee V‘in ekranı herhangi bir yöne doğru bükülebilir ve görüntüde hiçbir bozulma olmaz. Her türlü bükülü pozisyonda da sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

Modüllerin üretimi Synaptics olacak. Sensörler tamamen su geçirmez ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklıdır. Islak bir parmağı dahi okuyabilecek potansiyele sahiptir.

Doogee V‘in, 8 GB RAM LPDDR4X ve 128 GB dahili depolama hafızasına sahip olması bekleniyor, ancak diğer donanımların özellikleri hakkında bir açıklama yapılmamıştır.

Doogee V, 2018 Yılı içerisinde piyasaya sürülecek. Bize göre tanıtım ve performans açısından güzel sonuçlar yakalar ise 2018 yılının en popüler telefonları arasında yer alacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: