Genel

CES 2018, Asus’un Oyuncular için özel Tanıtımları !

ASUS Vivo AiO V272 ve Vivo AiO V222

Vivo AiO V272 ve Vivo AiO V222 – ASUS’un yeni monoblokları.

Vivo AiO V272,%100 sRGB renk ve 178 derecelik görüş açısına sahip 27 inç dokunmatik ekrana sahiptir. Ayrıca NVIDIA GeForce MX150 ekran kartına sahip en yeni Intel Core i7 işlemciye sahiptir.

Vivo AiO V222 hakkında daha az bilgi biliniyor: 22 inç Full HD ekran, dört portlu USB 3.0 ve HDMI çıkışı ile donatılmıştır.

 

ASUS Chromebox 3

Bir diğer yenilik ise Chrome OS çalıştıran kompakt bilgisayar ASUS Chromebox 3’dür. 8’inci nesil Intel Core işlemci ve DDR4-2400 standart belleği kullandığı bilinmektedir. ASUS’un güvenceleri üzerine DisplayPort ve HDMI vasıtasıyla bir görüntüyü 4K’ya kadar çözünürlükte görüntüleyebilecek.

 

ASUS RT-AX88U

ASUS’un yeni yönlendiricileri olmadan olmaz. RT-AX88U görünümü ile dikkat çekiyor, ama daha önemlisi, Wi-Fi 802.11ax desteği ile ilk şirket yönlendiricidir. 6000 Mbit/s’e kadar hızlarda veri iletme yeteneğine sahiptir. Doğru, bu, Wi-Fi 802.11ax ve İnternet’e uygun bağlantı desteği olan cihazları gerektiriyor.

 

ASUS Lyra Trio

ASUS Lyra Trio, yeni bir çift bant yönlendirici. 3×3 MIMO teknolojisini destekler ve Wi-Fi’nin “ölü” alanlarını ortadan kaldırmak için benzersiz bir anten yerleşimi sunar.

 

ASUS Lyra Voice

ASUS Lyra Voice aynı anda birçok cihazı bir araya getiriyor. İlk bakışta bunun sadece bir sütun gibi görünebilir, ancak aynı zamanda Wi-Fi 802.11ac desteğine sahip üç bantlı bir kafes yönlendirici.

Buna ek olarak, bu teknoloji, Amazon’dan Alexa’nın ses asistanı ile etkileşime girmenize olanak tanır. Lyra Voice ve Lyra Trio‘yu kurma ve yönetme, şirketin mobil uygulama Lyra aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Oyun makineler için aksesuarlar

 

ASUS oyuncuların dikkatini aşırı derecede çekebilecek birçok gelişme ile geldi. Örneğin, ROG Bezel Serbest Kit, birkaç monitörün sahibi için yararlı bir yardımcı olacak. Işığı yansıtarak, ekranlar arasındaki siyah çubukları “ortadan kaldırman”, böylece bütün bir resim yaratmanızı sağlar.

 

Başka bir yenilik ise Chrix MX RGB anahtarlı Strix Flare mekanik klavyesidir. Oyuncuların klavyeyi kendileri için kişiselleştirmelerine izin veren pek çok ayar vardır. Ayrıca, cihaz Aura Sync teknolojisini ASUS teknolojilerinin arka aydınlatmasını senkronize etmek için destekliyor.

Özel olarak ASUS Aura Sync ile birkaç cihaz sahipleri için sunuldu. ROG Aura Terminali – dört kanallı RGB ışık kontrolörü oyunda meydana gelen sistem etkilerini eşitlemek için.


Kaynak ve Alıntı | 4PDA

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: