Mobil

Galaxy S8/S8+’da, Ekran Rastgele Uyanmaya Başladı !

Note 8'den sonra S8'i de sorunlar vurmaya başladı.

Yakın zaman içinde Note 8, iki büyük sorun ile karşı karşıya iken güncellemeler ile sorunlar çözmek isteyen Samsung‘u şimdi de Galaxy S8 ve S8+ bir yandan vurmaya  başladı.Bazı kullanıcılar Telefonlarının ekranlarının aniden uyanması konusunda sorunlar yaşadığını Samsung‘a geri bildirimler ve forumda iletmiş durumda.

Bir kullanıcı tarafından forumda açılan konuda:

Yeni S8 + telefonum her 10 saniyede bir kilit ekranından uyanmaya başladı. Fabrika ayarlarına sıfırladım, ancak sorunu düzeltmedim. Bu gerçekten sinir bozucu. Google arama yaptım ve başkalarının da benzer problem yaşadığını gördüm. Ayarlar menüsünde bunun nedenini aradım, ancak yine de yardımcı olmadı. Her şeyi kapatmaya çalıştım ve bunuda pek faydasını göremedim.

Tarzında açıklama geldi. Bazı kullanıcılar tarafından ise sorun videoya alınıp yayınlanmış ve sorunun çözümü için destek aranıyor.


Samsung tarafından sorun ve çözümü hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Son zamanlarda Amiral Telefonlarında çok fazla sorun ile karşılaşan Samsung‘un ileride nasıl adımlar atacağı ve satış performansının nasıl etkileneceği konusunda şüpheler doğmaya başladı. Ancak kısa süre içerisinde güncelleme ile sorunun çözüleceğini düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: