Kripto Paralar

Lunyr (LUN) Coin nedir?

 

Kripto paralardan bir yenisi daha, Lunyr Coin, geleceği var mı Bitcoin gibi gelişir mi?

Bu sorularınızı yazımızın devamında anlatalım.


Son yıllarda ülkemiz ve dünya genelinde Kripto paralar adeta en popüler yatırımlar haline dönüştü.Bitcoin, Ethereum ve Lite Coin gibi büyük yatırımlar, daha yeni başlayan küçük yatırımcıların pek ilgisini çekmiyor. Durum böyle iken, ileri yönelik yatırım yapmak isteyen yatırımcılar sayesinde Altcoin arayışları ortaya çıktı ve hızlandı. Eğer bir gün Coin yatırımı yapacaksanız, Altcoinler hakkındaki makalelerimizde tüm bilgilerini size vermek istiyoruz.


Lunyr (LUN) Coin:

Ethereum merkezlidir ve bir evrensel bilgi veri tabanı olarak düşünebilisiniz. Bu veri tabanına bilgi sundukça LUN Coin ile ödüllendiriliyorsunuz.(Ancak bilgiler kesin, net ve en doğrusu olmak zorunda)

Yakın vadedeki amaçları, en Doğru ve Güvenilir bilgilerin bulunduğu internetin başlangıç noktası haline gelmek.

Uzun vadede planları ise  Yapay Zeka, Sanal Gerçeklik, Artırılmış Gerçeklik gibi birçok alanda en yeni nesil uygulamalar oluşturmak için bir API bilgi tabanı geliştirmek.

Geleceği var mı? konusunda, uzun vadeli yatırım yapacak yatırımcılar iyi gelir elde edebilir. Son bir ay içerisinde her ne kadar dibe vurmuş olsada kendisini çok iyi toplayabilme potansiyeline sahip. Ancak sürekli inişli çıkışlı dalgalar canınızı sıkıyor ise diğer Kripto Paralara yönelmenizi tercih ederiz.


Diğer Kripto paralar hakkında daha fazla bilgi almak için Kripto Paralar kategorimize göz atabilirsiniz.

Kaynak | Teknobur

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: