Mobil

Galaxy Note 8 Batarya ile İlgili Sorunlar Yaşıyor !

 

Galaxy Note 8 kullanıcıları, son zamanlarda çeşitli forumlar ve destek hatlarında ortak bir sorun hakkında raporlar bildirmeye başladı. Satışa çıktığı günden bu zamana kadar hiçbir sorun ile karşılaşmayan Note 8‘in aniden böyle bir sorun ile gündeme gelmesi, bize Apple‘ın batarya için CPU‘yu yavaşlatması konusunu hatırlatarak endişeye düşürüyor.

Galaxy Note 8 Kullanıcıları, cihazı tam şarj ettikten sonra telefonu kapatınca tekrar açılmadığını söylüyor, şarj için tekrar bağladıklarında ise hiçbir şey olmadığını iddia ediyorlar.

Problem hakkında destek ekipleri cihazlarını değişmelerini öneriyor. Fakat bazı kullanıcılar, Telefonunu değişip  yenisini almış olsa da, yeni telefonlarda da aynı sorun gözleniyor.

Samsung Temsilcileri şu an için hatalı batarya hakkında hiçbir resmi bilgiye sahip değil ve Samsung‘un yerel desteği ile bağlantı kurulması gerektiğini söylüyorlar.Sorunun çözümü hakkında ilerleyen günlerde bir güncelleme yayınlanabilir, veya durum kötüyse tüm cihazlar geri toplanıp yeniden işlenebilir.


Sorunun çözümü veya tam sorun hakkında elimizdeki olan bilgiler şu an bu kadar, ilerleyen zaman içerisinde bilgileri aldıkça haberleri güncelleyeceğiz. Takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: