Kripto Paralar

Nav (NAV) Coin nedir?

 

Kripto paralardan bir yenisi daha, Nav Coin, geleceği var mı Bitcoin gibi gelişir mi?

Bu sorularınızı yazımızın devamında anlatalım.


Son yıllarda ülkemiz ve dünya genelinde Kripto paralar adeta en popüler yatırımlar haline dönüştü.Bitcoin, Ethereum ve Lite Coin gibi büyük yatırımlar, daha yeni başlayan küçük yatırımcıların pek ilgisini çekmiyor. Durum böyle iken, ileri yönelik yatırım yapmak isteyen yatırımcılar sayesinde Altcoin arayışları ortaya çıktı ve hızlandı. Eğer bir gün Coin yatırımı yapacaksanız, Altcoinler hakkındaki makalelerimizde tüm bilgilerini size vermek istiyoruz.


Nav (NAV) Coin:

Bitcoin Core‘un en son sürümü üzerine eklenen ekstra özellikler ile kurulmuş merkezi olmayan şifreleme ünitesidir. Online işlemlerin güvenli bir şekilde, gizliliğin korunarak ve en az maliyetli şekilde halledilebilmesi adına kurulmuştur.

NavTech teknolojisi sayesinde online alışverişlerinizde gizliliğin korunması ve güvenlikten yanı sıra özel işlemler seçeneğini elde etme şansınız doğuyor.

Sağlam bir temel üzerinde bulunan Nav Coin, SegWit işlevselliğini ve gelişmiş gizlilik özellikleri ile cüzdanları destekler ve kullanımı oldukça kolay.

Geleceği var mı?

Kısa süre önce Manipülatörlerin etkisi ile beraber harika bir çıkış yakalamıştı. Fakat yatırımcı çekilmeleri başlayınca bir anda değer kaybetti. Ancak bu durumlara rağmen orta seviyelerde boy gösteriyor. Yatırımcıların ortak biçimde sağlam adımlar atması sonucunda ileride büyük bir artış yakalayabilir. Ancak uzun vadeli yatırımlar için iyi bir seçenek değil.


Diğer Kripto paralar hakkında daha fazla bilgi almak için Kripto Paralar kategorimize göz atabilirsiniz.

Kaynak | Teknobur

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: