Ne, Nasıl Yapılır?

Xbox One’da EA Aboneliğinizi nasıl iptal edersiniz?

 

EA Aboneliği, Konsol oyun alanının en verimli isimlerinden Electronic Arts‘ın her şey dahil aboneliğidir.

Bu abonelik sonucunda giderek büyüyen bir kütüphaneniz olur ancak fiyat düz bir hat şeklinde Aylık 4.99$ olarak devam eder.

EA aboneliğiniz ile EA‘nın yeni çıkacak olan oyunlarına erken erişim sağlayabilir, ve bazı ücretsiz kampanyalardan yararlanabilirsiniz, ancak bu bazı hizmetler herkese açık değildir.


Ancak eğer EA aboneliğinizden sıkıldınız ve boşa para vermek istemiyorsanız Aboneliği iptal etmediğiniz her süre boyunca ücret size yansıyacaktır, Aboneliğinizi nasıl iptal edip ödemeleri durduracağınızı öğrenmek için ise şu an tam yerindesiniz.

EA Erişimi için otomatik yenilemeyi nasıl devre dışı bırakabilirim?

EA Aboneliğinizi iptal etmeden önce, hesabınızın sağlamış olduğu bütün hizmet ve avantajları kaybedeceğinizi bilgisini önceden verelim, eğer bu bilgilerden sonra da iptal etmek istiyorsanız şu yolları izlemeniz gerekmekte:Microsoft, konsoldaki EA Aboneliğinizi iptal etmenin doğrudan bir yolunu sunmakta başarısız oluyor.

  1. account.microsoft.com/services bağlantısına gidin,
  2. Microsoft hesabınız ile oturum açın,
  3. Sayfanın EA Abonelik alt bölümüne gidin,

Burada Yönet bölümüne girip “Otomatik Yenilemeyi Kapat” seçeneğini seçin. Daha sonra gelen uyarıda İptal işlemini onaylarsanız EA aboneliğinizden kurtulabilirsiniz.


Bir EA Abonelik programına yeniden kaydolmayı seçerseniz, hizmet abonelikleri “EA Access HubXbox One uygulaması aracılığıyla konsoldan eski haline getirilebilir. Geri satın alımdan sonra, şu anda Apps Kasası’nda bulunan tüm oyunların yanı sıra abonelik hizmeti tarafından sağlanan diğer avantajlar da erişilebilir hale gelecektir.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: