Kripto Paralar

NXT Coin nedir?

Kripto paralardan bir yenisi daha, NXT Coin, geleceği var mı Bitcoin gibi gelişir mi?

Bu sorularınızın cevabını yazımızın devamında size verelim.


Son yıllarda ülkemiz ve dünya genelinde Kripto paralar adeta en popüler yatırımlar haline dönüştü.

Bitcoin, Ethereum ve Lite Coin gibi büyük yatırımlar, daha yeni başlayan küçük yatırımcıların pek ilgisini çekmiyor. Durum böyle iken, ileri yönelik yatırım yapmak isteyen yatırımcılar sayesinde Altcoin arayışları ortaya çıktı ve hızlandı. Eğer bir gün Coin yatırımı yapacaksanız, Altcoinler hakkındaki makalelerimizde tüm bilgilerini size vermek istiyoruz.


NXT Coin?

NXT Coin, diğer coinlere göre biraz farklı, yakın zaman içerisindeki dalgalanmalardan çok az etkilenmesinin sebebi bu farklılığıdır. NXT Coin bir Bitcoin tabanına sahip değil.

Bitcoin‘in sahip olduğu gibi kendine has yazılımı ve yapısı vardır.

Açık kaynak kodlu bir zincir platformu olması Bitcoin ile bir diğer ortak yanıdır. Bu platform yalnızca dijital para birimi içermiyor. Pazar alanı, Oylama sistemi ve Merkezi olmayan varlık değişimi gibi daha çok özelliklere sahiptir.


Kullanımı kolay Coin‘lerden sayabiliriz. Ayrıca kullanmak için ek izne sahip olmanıza gerek yok ve eğer bir NXT kullancısı iseniz çeşitli şekillerde tam özgürlük kazanabilirsiniz.

Geleceği var mı? sorunuza şu şekilde açıklık getirelim. Son günlerde yaşanan dalgalanmalar sonucu diğer Altcoinler her ne kadar dibe vurmuş olsa da NXT Coin  kendine has yazılımı ve yapısı sayesinde bu dalgalanmalardan çok az etkilenip küçük bir miktar düşüş yaşamıştır. Bu düşüş sonrasında hızlı bir şekilde %100’lük bir büyüme sağlayarak yatırımcılara güven sağlamış gibi görünüyor.

Söylentilere göre 2018’in en çok değer kazanabilecek Kripto paraları arasında sayılan NXT Coin, yatırım yapmak için en değerli Coin’lerin arasında yer alıyor.

 


Diğer Kripto paralar hakkında daha fazla bilgi almak için Kripto Paralar kategorimize göz atabilirsiniz.

Kaynak | Teknobur

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: