Kripto Paralar

Expanse (EXP) Coin nedir?

 

Kripto paralardan bir yenisi daha, Expanse Coin, geleceği var mı Bitcoin gibi gelişir mi?

Bu sorularınızın cevabını yazımızın devamında size verelim.


Son yıllarda ülkemiz ve dünya genelinde Kripto paralar adeta en popüler yatırımlar haline dönüştü.

Bitcoin, Ethereum ve Lite Coin gibi büyük yatırımlar, daha yeni başlayan küçük yatırımcıların pek ilgisini çekmiyor. Durum böyle iken, ileri yönelik yatırım yapmak isteyen yatırımcılar sayesinde Altcoin arayışları ortaya çıktı ve hızlandı. Eğer bir gün Coin yatırımı yapacaksanız, Altcoinler hakkındaki makalelerimizde tüm bilgilerini size vermek istiyoruz.


Expanse Coin:

Expanse Coin, Ethereum‘un kararlı çatallarından ilki olarak geçmektedir. Christopher Franko (bir zamanların blok zincir geliştirici ve şifreleme girişimcilerinden) tarafından yaratılmış olan Expanse coin, son zamanların en çok yükseliş sağlayan ve gelecek vaat eden kripto paraları arasında yer alıyor.


Kısa bir zaman önce de yeni bir Ortaklık anlaşması yapılacağı duyuruldu ve kesinleşti. Fiyatların ne derece değişeceğini ortaklık sonucu göreceğiz.,

Geleceği var mı? diye soracak olursanız diğer Kripto paralara göre hızlı yükselişe ve bu hızlı yükselişten ötürü sürekli yeni yatırımcı kazanması her ne kadar garip gelse de kısa vaade de çok para kazandırıyor olması gelecek vaat ediyor gibi görünüyor.


Diğer Kripto paralar hakkında daha fazla bilgi almak için Kripto Paralar kategorimize göz atabilirsiniz.

Kaynak | Teknobur

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: