Mobil

LG G6 Hataları, Sorunları ve Çözümleri

LG bildiğimzi gibi çok başarılı bir marka gerek tv gerek telefon gerek buzdolabı vs vs lakin 2017′ de piyasaya sürmüş olduğu LG G6 da bazı sorunları var gibi görünüyor gelin bu sorunlara ve çözümlerine beraber göz atalım ama ilk önce G6 yı bir tanıyalım.


LG G6 TEMEL ÖZELLİKLERİ:

LG G6 Cihaz Çöktü Hatası

Bazı G6 kullanıcıları ekran kilidini kilitledikten sonra ‘cihazınız bozuk olabilir ve düzgün çalışmayabilir’ hatası aldı eğer bu sorun sizdede oluyorsa ciazınızı yeniden başlatabilirsiniz. Bu hata daha çok Android 7.0 Nougat güncellemesinden sonra meydana gelen bir durum olma özelliğini taşıyor ve çözümü LG’nin yeni bir güncelleme  ile bu sorunu çözmesi bekleniyor.

LG G6 Otomatik Parlaklık Hatası

Bu sorun çoğu G6 kullanıcısı tarafından karşılaşılan bir sorun bu sorunun çözümü de LG tarafından gönderilecek yeni bir güncellemeye dayanıyor ama bunu kendiniz çözmek isterseniz buraya tıklayarak Lux Auto Brightness programını telefonunuza indirerek bu sorunu güncelleem gelene kadar ortadan kaldırabilirsiniz.

LG G6 Pil Boşalma Sorunu

Eğer sizde cihazınızdan verimsiz performans alıyor veya piliniz çok tez tükeniyorsa buraya tıklayarak Greenify programını indirerek cihazınızda performans artışı sağlayarak bu problemi oratdan kaldırabilirsiniz.

LG G6 Parmak İzi Çalışmıyor Hatası

Çoğu kullanıcının karşılaştığı bir diğer sorun parmak izi tarayıcısının çalışmaması hatasıdır. Bu hatayı çözmek istiyorsanız parmak izi geçmişinizi temizleyin ayrıca tüm eşleştirmelerinizi devre dışı bırakın sonrasındaysa depolama alanınızdaki ön bellek verilerinizi silin.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: