GenelincelemeTeknoloji

Microsoft katlanan tablet patentlerini hayata geçirdi

Bir tasarımcı, Microsoft’un son katlanan tablet patentlerini 3D görüntülere çevirdi ve sonuç şaşırtıcı görünüyor.

Daha önce Microsoft’un, mürekkepleme üzerine odaklanmış katlanabilir bir Yüzey aygıt üzerinde çalıştıklarını, kod adı Andromeda olduğunu bildirdik .

 Son zamanlarda, Microsoft’a daha yakından bakmamızı sağlayan bir dizi patent dosyasının ortaya çıkması umudunu kaptı. Şimdi, tasarımcı David Breyer ( The Verge aracılığıyla ) sayesinde, bu patentlere dayanan bir Surface cihazının neye benzeyeceğini daha iyi bir şekilde inceliyoruz – sonuç çok şık.

Breyer son patent dosyalarını aldı ve onları etkileyici bir 3D kavramları setine dönüştürdü.

Göstergeler, katlama cihazının farklı konfigürasyonlarda nasıl görünebileceğini araştırıyor, iki ekranın bir arada çalışırken nasıl çalıştığını ya da ayrı bölümlere katlanabileceğini gösteriyor.

Microsoft’un Andromeda cihazının, müşterilerin benzersiz deneyimleri etkinleştirmek için CShell’den yararlanmalarına olanak tanıyan , şirketin iptal edilen Courier tabletinin canlandırılması bekleniyor .

Cihazın, düz, çadır ya da “dizüstü bilgisayar” modunda olsun yapılandırmasına uyacak şekilde birden fazla katlanmış modu tanıyabilmesi bekleniyor .

 Nota alma ve benzeri işlevlerin özel dikkat göstererek mürekkebin odaklanması burada bir odak noktası olması bekleniyor.

Zarif 3D konsepti hakkında ne düşünüyorsunuz bizimle düşüncelerinizi paylaşın…

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: