Ne, Nasıl Yapılır?

İnstagramdan Fotoğraf İndirme

Artık sosyal medyanın kralı diyebileceğimiz İnsatgram’ın aktif kullanıcı sayısı 900 Milyonu aşmış durumda. Hal böyleyken bu sosyal medya ağının içeriği de yoğun oluyor beğendiğimiz beğenmediğimiz bir sürü görselle karşılaşıyoruz. Sevmediklerimizi engelleyip şikayet edebiliyoruz ya sevdiklerimiz ? Sadece beğenmekle kalmayıp artık o görselleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Nasıl mı ? Hadi öğrenelim.

 

Google chrome üzerinden İnstagram fotoğraflarını indirmek için şu adımları takip edin:1. İlk olarak aşağıdaki gibi indirmek istediğiniz görseli seçin.

 

2. Olarak görselinize tıklayın ve aşağıdaki gibi görüntülenmesini sağlayın.

 

3. Olarak aşağıdaki gibi görselimizin üzerine sağ tuş tıklayarak İncele veya Öğeyi Denetle seçeneğine tıklayalım.

 

4. Olarak aşağıda gördüğümüz gibi sayfanızın alt veya yan kısmında çıkan kod satırları arasında altını çizdiğimiz link gibi linkler göreceksiniz bunların sonunda .jpeg yazanlar sizin indirmek istediğiniz görselin linkleridir zaten linkin üzerinde gelince küçük boyutlu bir görseli çıkacaktır kenarında ise kalite boyutunu gösteren rakamlar bulunmaktadır istediğiniz kalitede indirabilirsiniz şimdi diğer adıma geçelim.

 

5. Olarak indirmek istediğimiz kalitedeki linki belirledikten sonra üzerine sağ tuş tıklayarak Open İn New Tab seçeneğine tıklıyoruz. Bu seçenekte görselimiz yeni bir sekmede açılacaktır.

 

6. Olarak yeni sekmede açılan görselimizin üzerine sağ tuş tıklıyoruz ve Farklı Kaydet seçeneğine tıklıyoruz.

 

7. Olarak aşağıdaki görselde gördüğümüz gibi açılan pencereden görselimizi nereye kaydedeceğimizi seçiyoruz ve kaydete tıklıyoruz ve görsel artık bilgisayarınıza inmiş bulunuyor.

Yukarıda kullanılan instagram profili ve fotoğrafları KADROLOG.COM ‘a aittir. Buradan da İnstagram profiline erişebilirsiniz..

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: