Teknoloji

Blink’tan Ucuz ve Kullanışlı Kameralı Kapı zili !

 

Blink‘in Akıllı kamera ve Ev güvenlik cihazları serilerinden sonra artık Kameralı Kapı Zili serisi de var.

Bu kapı zili içinse önemli olan noktalardan birisi fiyatı, Blink senkronizasyon modülüne sahip olan müşterileri için 99 Dolar($) fiyata sunarken diğer normal müşteriler için 129 Dolar($)‘a satışa sunuyor.

Bu fiyat için Blink’tan beklenen iki yönlü ses, hareket algılama, gece görüşüHD video, Akıllı telefon uyarıları ve 2 Yıllık AA ömrü gibi özellikler elbette bu Kapı Zil’inde mevcut.

Eskiden çok çok ucuz fiyata kapı zili sistemi alabilirdiniz, ancak sorunu kablolu olması ve görüntü kirliliği yaratmasıydı, Ek olarak ses veya görüntü aktarımı da yapmıyorlardı. Henüz yapanı olsa da piyasa üzerindekilerin neredeyse hepsi Kablolu tasarıma sahip. Blink Kameralı Kapı zili sistemi Hem kablo bulundurmuyor hemde diğer zil sistemlerine göre daha kullanışlı ve bol seçeneğe sahip.Türk Lirası kur’undan hesapladık mı bile Türkiye‘de bulunan Kameralı kapı zili sistemlerinden daha ucuz bir fiyata gelen Blink‘ın yeni serisi, eğer ilgi görür ve popülite kazanırsa, satışlarda patlama yapabilir gibi görünüyor.

Blink‘tan henüz açıklanmamış fiyat performans ürünü niteliğinde 1 tane daha Kameralı Kapı Zili bulunuyor, ne zaman açıklanacağı ve görüntüleri hakkında bir bilgi edinemesekte, Bu iki Kapı Zili, sadece 2 Hafta kadar sonraki CES Teknoloji Gösterisinde tanıtıma sunulacak.

 

Sizce Ülkemizdeki kameralı sistemlere göre Blink sistemi daha ekonomi dostu değil mi? Fikirlerinizi yorumlarda bize belirtin.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: