Mobil

ZTE’den Olağandışı Çerçevesiz bir telefon daha !

 

Gerçekten başlıkta belirttiğimiz gibi Olağandışı bir çerçevesiz telefon geliyor.

Piyasa üzerinde son zamanlarda çok fazla çerçevesiz telefon gördük ancak hiçbiri böyle bir şey ne vaat etti ne de gerçekleştirdi. Akıl almaz bir tasarım ile ZTE‘nin yeni gelecek olan çerçevesiz telefonunu Olağandışı yapan özelliği, Ekranın üst bölümünde, Ön Kamera ve Sensörlerin Dokunmatik ekranın çerçevesiz olmasını etkileyemecek şekilde ekranın ön tarafına yerleştirilmiş olması.

Uzun süredir üzerinde çalışılan bu tasarımın son sızıntılar sayesinde kesin olarak başarıldığı haberini almış bulunmaktayız.ZTE, sürgülü bir kamera veya kayarkapak kullanmak yerine, “doğrudan ekranın içine ön uç modül altında küçük bir delik” yaparak bu işi başarmış gibi görünüyor. Ancak nedeni henüz belli olmasa da gelen sızıntılarda Ekranın alt bölümünde hala daha çok küçük bir çerçeve bulunmakta, ileride bu çerçevenin kalktığını görme gibi bir şansımız olabilir o yüzden takibi bırakmamakta fayda var.

Yeni telefon hakkında henüz başka bir bilgi bulunmamakta ama kısa süre içerisinde tasarım netleşirse diğer sızıntılarda gelmeye başlayacaktır.

 

Sizce ZTE nin yeni telefonunun tasarımı nasıl? ve Özellikleri ne olur? fikirlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: