Oyun

PUBG Kış Haritası Gelecek mi?

 

Son zamanlarda, V 1.0 ile gündeme oturan PUBG için yeni bir haber daha sosyal medya da yayılıyor durumda.

Pek çok sayfa ve kişiler tarafından KIŞ HARİTASI başlığı altında pek çok görsel ve gönderi paylaşıldı. Kısa süre içerisinde sosyal medyada popüler olarak yer edinen konuya açıklık getirelim.

Öncelikle Kış Haritası hakkında hiçbir türlü resmi bir açıklama Doğrudan bir yol ile PUBG-TAM Game tarafından yapılmamıştır. Ancak daha öncelerden Twitter üzerinden dolaylı anlatımlar ile 3. olarak değişik ve yeni bir harita sunulacağı söylenmeye çalışılmıştı.

İnternette dolaşan görsellerin PUBG‘ye ait olup olunmadığı konusuna gelecek olursak;

Yaptığım kısa araştırmalara göre (cidden kısa çünkü bariz belli olan bir durum) İnternette dönüp dolaşan o Kış Haritası fotoğrafları War Thunder oyununun bir kış haritasına ait. Delilleri merak ediyorsanız görseller ve bağlantıları aşağıya bırakacağım.


Arama Bağlantısı: Tıklayın


Görsel Bağlantısı: Tıklayın


Görsel Bağlantısı: Tıklayın

 

Görsellerin War Thunder‘a ait olması yinede kimseyi ümitsizliğe düşürmesin çünkü 2 günden daha kısa süre icerisinde PUBG V 1.0 sürümü ile TAM hale geçecek. Bu da güncellemelerin ve yeniliklerin TAM sürüm mevcut iken daha hızlı ve sorunsuz şekilde gelebileceği anlamına geliyor. Yani bir Kış Haritası hayal olarak kalmayabilir.

PUBG tam sürümü ve Kış Haritası hakkındaki düşüncelerinizi bize yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: