Genel

Brendan Greene PUBG’nin Konsol sürümü için Tüm sorunları düzelteceğine söz verdi !

 

Brendan Greene, yani PUBG’nin yaratıcısı diyebileceğimiz kişi, 12 Aralıktan itibaren X Box One için piyasaya sürülmüş olan PUBG sürümü hakkında gelen bütün ağır eleştirmelere yanıt verdi.

Bilgisayar sürümüne göre daha vasat bir durumda görünen Konsol sürümünün, Grafik kalitesi neredeyse bilgisayar sürümündeki kalitenin Minimum ayarlarındaki gibi olmasına ve buna rağmen 10 FPS değerine kadar düşmeler yaşanmasından dolayı kullanıcılar tarafından ağır eleştirilere karşılık Brendan Greene, bu gibi zorlu durumların sadece gelip geçici bir olgu olduğunu dile getirdi.


Yaptığı açıklamada ise;

“Şimdi yolun başlangıcındayız. Oyun sadece Oyun Önizlemesinde çıktı. PC için alfa öncesi sürümünü gösteren videolara bakarsanız, sorunsuz bir şekilde orada olmadığını görürsünüz. Evet, oyunda sorunlar var. Ancak, projeyi “düzenlemek” ve tüm platformlarda yüksek performans elde etmek için önümüzdeki aylarda Topluluk ve Microsoft ile çalışmayı planlıyoruz “

sözlerini kullanarak kullanıcılara güven mesajı verdi.Umarız bu sözleri boş vaat ve aldatmaca değildir, belirtildiği gibi çalışmalar yapılır ise verilen sözde durulup kısa süre içerisinde PC sürümünde olduğu gibi X Box sürümünde de sorunlar giderilecektir.

Buraya Tıklayarak yapılan açıklama ve tüm detaylara ulaşıp takip edebilirsiniz.

 

Sizce Brendan Greene verdiği sözleri kısa vaade de yerine getirip oyunu düzene sokabilir mi? Yorumlarda fikrinizi bizlere belirtin.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: