Teknoloji

Windows 10’a Yükseltme Yıl sonun kadar Ücretsiz !

 

Kaçırmamanızı tavsiye edeceğimiz bir teklif ile daha karşınızdayız.

Piyasaya sürüldüğü günden 29 Temmuz 2016 tarihine kadar Yasal bir şekilde Windows 10‘a yükseltme ve indirme şansınız vardı. Ancak daha sonrasında yükseltme ve indirmeler tekrardan ücretli hale geri döndü. Yasal olmayan şekillerde (Crack’li) hala daha indirilip yükseltilmeye, 3. parti yazılımlar ile Yasalmış gibi gösterilmeye devam edilse de 2018 Yılı içerisinde gerekli önlemlerin alınacağı ve bu sebeplerden ötürü 31 Aralık 2017 tarihine kadar Windows 10 Yükseltmelerinin ücretsiz olacağı açılandı.


Her ne kadar Windows‘un son sürümü olsa da hala daha Win7 ve Win8.1 sürümlerinden vazgeçmeyen kullanıcılar mevcut. Öncelikle eğer sizde bu kullanıcılar arasında iseniz önyargınızı kırma niteliğinde birkaç açıklamada bulunmak istiyoruz;

Eğer Windows 10‘un daha yeni ve stabilize sorunları olduğunu düşünüyorsanız,

  • Yapılan her güncelleme ile beraber %95′lik stabilize sorunlarının çözüldüğünü söyleyebiliriz.

Arayüz ve Menüleri beğenmemenizden kaynaklanan bir durum var ise,

    • Farklı eklentiler ile Arayüz ve Menüleri özelleştirmeniz ve hatta Win10 kullanırken Win7 görüntüsü vermeniz mümkün.Microsoft, hiçbir türlü teşvikte bulunmadan yaptığı açıklamalarda Win7‘nin 2020 Yılında, Win 8.1‘in de 2023 Yılında çıkışlarının verileceğini, isteyenlerin 2017 Yılı sonuna kadar Win10‘u ücretsiz indirip yükseltebileceğini söyledi. Her ne kadar teşvikte bulunmamış olsa da Win7 ve Win8.1‘in çıkış tarihlerinin verilmesi, ”sıkıyorsa Win10‘a Yükseltmeyin daha sonra cebiniz yanar” demiş kadar  oluyor.


Bu Sayfayı ziyaret ederek veya aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 31 Aralık 2017 tarihine kadar bilgisayarınızı Windows 10‘a Ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz.

Windows 10 Ücretsiz Yükseltme

 

Windows 10’a yükseltmeyi düşünüyor musunuz? veya düşünmüyorsanız sebebini yorumlarda bize belirtin.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: