Oyun

Assassins’s Creed IV : Black Flag Bir Hafta boyunca Ücretsiz !

 

Tarihte adeta, bizi adeta seyehate sürükleyen, Leonardo Da Vinci‘nin bir anda en yakın arkadaşı olduğumuz, İtalya sokaklarında gezintiye çıkartan ve serinin en beğenilen oyunlarından bir tanesi olan Assassins’s Creed IV : Black Flag, 1 haftalık kısa ama pek kısa sayılmayan bir süre için Ücretsiz olarak indirilebilir halde sunuldu. Bugünden itibaren başlayan Ücretsiz indirmeden 18.12.2017 23:59 tarihine kadar herkes faydalanabilir.Oyunu İndiremeyenler veya Takılanlar için:

  • Oyunu indirebilmek için öncelikle Uplay hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer bir hesabınız yok ise Buraya tıklayıp Ubisof Uplay hesabınızı hemen ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.
  • Daha sonra oyunu indirmek için Buraya tıklayıp, Sırasıyla;

Get The Game butonuna tıklayın

 

Ardından gelen sayfada Register for PC butonuna tıklayın, Karşınıza çıkan sayfadan Ubisoft Uplay hesabınıza giriş yapıp Oyunu kütüphanenize ekleyin.

Buraya tıklayarak da Ubosft Uplay programını bilgisayarınıza indirip Kütüphanenizdeki Assassin’s Creed IV Black Flag oyununu ve Kütüphanenizdeki diğer oyunlar dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.


Kısa süre sonra da Ubisoft‘un Ücretsiz olacak oyunları ise The DivisionFar Cry 3 ve Assassin’s Creed: Revelations.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: