Genel

WhatsApp Durumlarını, Paylaşan kişiye Görünmeden Görmek?

 

Başlık biraz karışık olmuş olabilir ancak yazabileceğimiz en açık şekil buydu 🙂

WhatsApp durumlarını kimliğinizi saklayarak görmek istiyor, karşı tarafın kimliğinizi bilmesini istemiyorsanız (sebebi size kalmış bir şey kurcalamıyoruz) yapacağınız 1-2 işlem sonunda bu gizliliğe ulaşabilirsiniz.

Fakat her durumu kimliğinizi gizleyerek görüntülemeniz mümkün değil, sadece fotoğraflı durumlar üzerinde mevcut bir durum. Ayrıca ek olarak bu durum sadece Android’e özel bir durum.


Öncelikle işlemleri teker teker okuyup sırasına göre eksiksiz yapmanız gerekmekte yoksa tek bir hata veya eksik işlem sonunda gizliliğiniz başarısız olacaktır.
Öncelikle WhatsApp durumlar bölümüne girin, Ancak ASLA görünmek istemediğiniz kişinin duruma tıklayıp görüntülemeyin. İnternet hızınız normal düzeyde ise WhatsApp, bütün durumları otomatik olarak yarım veya bir dakika içinde telefonun hafızasına indirecektir.

Daha sonra Dosya Yöneticinizden, WhatsApp dosyalarını bulun ve WhatsApp/Media/.statuses konumuna doğru ilerleyin


Bu kısımda Otomatik olarak indirilmiş olan durumların görselleri bulunmakta, Bu kısımdan durumları görüntülerseniz karşı tarafın durumunu görüntülediğinizden haberi olmayacak ve kimliğinizi saklamış olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: