Mobil

Android Cihazınızı Hızlandırın Microsoft Launcher !

 

Android cihazınızın hafızası dolu, veya diğer özelliklerden dolayı yavaşlıyor. Özellikle hafıza konusundan dolayı yavaşladığı için cihazınızı sıfırlıyorsunuz.

Ancak sıfırladıktan sonra 1-2 gün refah görüp daha sonra yine tekrar eski haline geldiğini görüyorsunuz. Öncelikle şunu belirltelim, cihazınızın yavaşlığı konusunu her seferinde cihazınızı sıfırlamanız gerekmez, hafıza konusu sadece en düşük etmenlerdendir. Bu etmenlerin içine Ram,İşlemci vb. gibi diğer ayrıntılar daha önceden gelir.


Ancak cihazınızı her durumda biraz daha hızlandırmak için, en azından kötü durumundan bir tık daha ileriye taşıyıp işlemlerinizi daha hızlı halledebilmeniz için bir program yetiyor.

Microsoft Launcher olarak isimlendirilen ve Microsoft‘un kendi üretimi olan bu Program, Cihazınızın ana teması üzerinde değişiklikler yapıyor, ve kısayolları ile istediğiniz şeye kolayca erişebilmenizi sağlıyor.

Çok fazla sayıda özelleştirme seçeneğine sahip olan bu uygulama, Stabilize konusunda mükemmele yakın olduğu için özel seçeneklerinizde bile cihazınızın performansını düşürmek yerine olduğu konumda sabit veya bır tık daha hızlı konuma getiriyor.

Çoğu kullancısı tarafından tavsiye edilen Microsoft Launcher uygulamasını, Android cihazınızın performansını artırmak için sizde kullanmak isterseniz aşağıda bırakmış olduğumuz bağlantıdan uygulamaya erişebilirsiniz.
Microsoft Launcher

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: