Oyun

PUBG Stabilize Sorunlarını Çözdü !

 

Uzun zamandır beklenen güncelleme nihayet PUBG‘ye gelmiş durumda.


Henüz TAM Sürümü yayınlanmamış olan PUBG, Stabilize sorunları ile onlarca yorumlarla yere  vuruldu, ezildi, kötülendi. Ancak herkesin kafasında Stabilize sorunlarının güncellemeler ile ileride TAM sürüme geçince düzelip düzelmeyeceği sorusu vardı.

Dün gece yayınlanan Test Serveri güncellemesinden Bluehole, bu sorunun cevabını herkese verdi diye düşünüyoruz.

Test serverinde gelen değişikliklerde özellikle FPS üzerinde mükemmel derecede artış göründü, Gözle görünür bir derecede 20 ila 30 FPS arasında artış edinildi. Bunun yanı sıra oyundaki bazı Mekanik problemler, Buglar, Ses, ve Görsel efektler açısında da değişiklik ve iyileştirmeler yapıldı.Peki Bu güncelleme, ne zaman normal PUBG‘ye gelecek? Kimi söylemlere göre Aralık ayının ortalarında (12-15 Aralık) bu güncellemeler oyuna gelecek. Ancak Bluehole bu durum ile ilgili kesin bir tarihi henüz vermiş değil, Elimizde olan tek bilgi 2018 Yılının hemen başında (Ocak ayının ilk haftası içerisinde) Tam sürüme geçerken gerekli bütün güncellemelerin PUBG‘ye geleceği yönünde.

Ancak bunlar sadece duyma bilgiler, kesin tarihi Bluehole firması açıklayınca göreceğiz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. bu siteyi bayadan beri takip ediyorum bir ara site kaldırılmıştı çok üzülmüştüm hele şükür tekrar açılda eskisi gibi torrent olmayann oyunlar yüklenmeli bence

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: