Oyun

PUBG Yeni Harita ve Tam Sürüm !

 

Geçtiğimiz gün içerisinde PUBG‘ye yeni eklenecek olan Çöl haritasından birkaç görsel paylaşıldı. Yeni Çöl haritası çoğunluk tarafından olumlu gözlemler ile sonuçlandı. Harita grafiksel ve atmosfer açısından harika görünüyor diyebiliriz.

Peki yeni harita ve özellikle en çok beklenen tam sürüm ne zaman gelecek? Hadi gelin bu sorularınızı cevaplayalım.


Bluehole PUBG‘yi yayına sürdüğünden bu güne 20 milyonu aşkın kullanıcıya erişmiş durumda, ve bu durum her geçen gün iyiye ilerliyor. Ancak oyunun stabilize sorunları yaşaması ve uzun süredir Tam sürüme geçmemiş olması oyuncuların canını sıkar vaziyette. Yapılan açıklamalara göre 2018 Yılının hemen başında yani Ocak ayının ilk haftası dolmadan Oyunun Tam sürüme nihayet geçecek.

Peki tam sürüme geçince ne olacak?


Oyundaki stabilize sorunları ortadan kalkacaktır(yani böyle umuyoruz onca parayı boşa harcayıp sadece 1 harita yapmaya harcamış olamazlar). Stabilize sorunlarının kalkması da doğrudan          FPS inizde yüksek bir artışa sebep olacaktır. Yani artık oyunu oynamak için Sistemim kaldırır mı kaldırmaz mı endişesi sona erecektir.(Orta düzey bir sisteminiz varsa oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz)

Ve cevabını beklemiş olduğunuz son soru. Çöl haritası ne zaman gelecek?


Elbette 1 veya 2 haftaya veya yarına gelmesini beklemeyin. Bize göre yeni Çöl haritası oyunu tam sürüme geçişi ile birlikte gelecektir. Çünkü yeni yapılan harita Stabil bir şekilde yapılıyor, eğer Stabilizeleri tam olmayan şu anki oyuna Stabil bir haritayı eklemeye çalışırlarsa oyunda Bug veya diğer türlü pek çok hata olacaktır, Bu yüzden yeni Çöl haritasının Oyunun tam sürümü ile birlikte 2018 Yılının hemen başında Oyuna ekleneceğini umuyoruz.


İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: