Oyun

En iyi Mobil PUBG Oyunu

 

Henüz açık sürüme geçmemiş olmasına rağmen Beta sürümünde devam etmekte olan PUBG, 2 milyonu aşkın online kullanıcı sayısına ulaşmış durumda. Steam üzerinde en fazla oyuncuya ve aktif kullanıcıya sahip ünvanını taşıyor.


Ancak her ne kadar çok kullanıcıya sahip olsa da, Stabilize sıkıntısı yaşadıkları için her sistem PUBG gibi bir oyunu kaldırabiliyor değil. Söylenenlere göre 2018 Yılının hemen başında Oyunun Açık olarak yayımlanacak. Yani stabilize konusunda sorunlar halledilebilirse, oyuncu sayısının artacağı süphesiz(Fakat oyun AÇIK olarak yayımlandığında fiyatında artış olacaktır Bilginize 🙂 )

Oyunun çok ilgi görmesi elbette bu ilgiyi fırsata çevirenlerinde doğmasına yol açtı ve PUBG benzeri birçok Mobil oyunun çıkmasına sebep oldu. Kimileri vasat olsa da bazıları Mobile göre gayet güzel bir işe imza atmış gibi görünüyor.


Bizde sizin için Mobil PUBG oyunlarından en iyi bulup en beğendiğimizi size sunuyoruz. Bizim önerimizce Last Battleground Survival, Android için yapılmış şu anlık en iyi PUBG oyunu.

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten Last Battleground Survival’ı indirebilir, güncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Last Battleground Survival İndir (v1.0.8)

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: