Mobil

Meizu MX4 Artık Satılmayacak !

Çinli akıllı telefon üretici Meizu, üretmiş olduğu akıllı telefon modeli ile uygun fiyat ve yüksek performanslı modeli Meizu MX4 ile ses getirmiş bir cihazdı. Ancak yaklaşık 6 ay kadar önce üretimine başlanılmış olan Meizu MX4 Pro’nun üretiminde sıkıntılar, problemler meydana geldiği iddia edilmiş durumda.

 

Bu iddialardan sonra Meizu Facebook üzerinden bu durum ile ilgili bir açıklama yaptı. Çinli üreticiler bilindiği üzere Meizu MX4 Pro ile beraber Türkiye pazarına hızlı bir giriş gerçekleştirmişlerdi. Hatta 32 GB ahili depolama alanına sahip modelinin stoklarda tükendiği ve sadece 16 GB depolama alanına sahip Meizu MX4‘ün stoklarda sınırlı sayıda bulunduğunu belirten bir açıklama gelmişti Meizu’dan. Facebook üzerinden yayınlanan bu açıklama kullanıcıları şaşırtmıştı.

 

Oldukça yoğun ilgi gören model ve ülkemizde kullanıcının karşısına, satışa çıkan Meizu MX4, oldukça beğenilmişti. Meizu MX4 Pro ise yasal distribütörün yapmış olduğu açıklamaya göre MX4’e oranla daha geç gelecekti. Üretimi durdurulduğu için daha da geç kalan Meizu MX4 Pro, bu gecikmenin sebebi olarak üretimini durdurulması gösterildi. Kısa süreliğine ülkemizden kaldırılan ancak tekrar üretimine başlatılması le kullanıcılarla buluşmaya başlayan Meizu MX4 Pro, gecikmeyi uzatsa da ülkemizde kullanıcılar ile buluşmaya devam edecek. İlerleyen zamanlarda Meizu MX Pro’lar sipariş veren birçok kullanıcının eline geçecek ve kullanıma başlayabilecekler. Üretici firma kaynaklı bu sorun kullanıcıları korkutsa da, ürün artık dağıtılmaya başlandı.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: