Teknoloji

CES 2015 Öncesi Xperia Z4

CES 2015‘te Sony tarafından tanıtılacak olan Sony Xperia Z4 hakkında tanıtımdan önce bazı bilgiler elde edildiedildi. Geçen günlerde Hacklenen Sony Xperia Z4 bilgilerinin sızmasına engel olamadı.

Önümüzdeki az Las Vegas‘ta düzenlenecek olan ve Tüm Teknoloji Dünyası Devlerini bir araya getirecek olan CES 2015’te, en etkili firmalar arasında olması beklenen Sony, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile 5 Ocakta yapacağı basın toplantısını, etkinliğe katılacağını söylemişti. Düzenlenecek bu toplantının detayları belli olmasada, Başta merakla beklenen Akıllı telefon Xperia Z4 olmak üzere, etkinlik kapsamında birçok yeni cihazı satışa çıkartması bekleniyor.

Xperia Z4’ünde yer aldığı ve Birçok merak edilen Akıllı telefonun yer alacağı CES 2015’e henüz sayılı zamanlar kalmış olsada, Sony Xperia Z4 hakkında görüntüler daha yeni yeni ortaya çıkmakta. Sony’nin canını sıkan bu sızıntılar sonucu, ortaya çıkan bu görüntülerin, Sony Pictures Entertainment Yöneticisi tarafından, Sony CEO‘suna gönderildiği ve Bu ikilinin Xperia Z4’ü Yeni James Bond filmi “Spectre” de kullanmayı tartıştıkları söyleniyor…

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: